Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Випуск слухачів осіб сержантського (старшинського) складу

01.04.2019

29 березня 2019 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся другий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації осіб сержантського (старшинського) складу з питань керівництва та супроводження заходів управління кар’єрою сержантів (старшин) центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Підвищення кваліфікації здійснювалось з метою удосконалення теоретичних знань та практичних навичок з питань управління кар’єрою сержантського (старшинського) складу у сфері мобілізаційної та кадрової роботи з урахуванням вимог сучасності, змін які відбуваються у державі та Збройних Силах України, а також досвіду застосування військових частин та підрозділів Збройних Сил, залучених до операції Об’єднаних сил (антитерористичної операції).

Випускники вирушать на службу до органів військового управління та військових частин Збройних Сил України, де застосовуватимуть набуті знання та навички під час виконання службових обов’язків.

Привітали випускників із успішним закінченням курсів керівний склад центру перепідготовки та підвищення кваліфікації та науково-педагогічні працівники університету, які викладали на вищевказаних курсах.