Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Випуск слухачів Вищих академічних курсів та курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня центру перепідготовки та підвищення кваліфікації

  • >
  • >
  • >
  • Випуск слухачів Вищих академічних курсів та курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня центру перепідготовки та підвищення кваліфікації
10.10.2019

09 жовтня 2019 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся черговий випуск слухачів центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

На виконання вимог щорічного Розрахунку чисельності слухачів для навчання на курсах підвищення кваліфікації військовослужбовців та державних службовців у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти у 2019 році, у період з 05 вересня по 09 жовтня 2019 року здійснено підвищення кваліфікації на Вищих академічних курсах за 2 напрямками та на курсах підвищення кваліфікації та професійного рівня за 7 напрямками підготовки.

Підвищення кваліфікації слухачів здійснювалось з метою поглиблення теоретичних знань та вдосконалення практичних навичок з питань управління бойовими діями військ (сил), управління підпорядкованими підрозділами при веденні бойових дій в сучасних умовах та підвищення ефективності прийняття відповідних рішень при виконанні функціональних обов’язків за посадою.

Навчальні заняття були проведені як з використанням навчальної, матеріально-технічної бази університету так і на базі органів військового управління, військових частин та підприємств оборонно-промислового комплексу. Зокрема зі слухачами Вищих академічних курсів були проведені практичні заняття на базі Кадрового центру Збройних Сил України, Державного підприємства “Антонов”, а також слухачі відвідали Міжнародну спеціалізовану виставку “Зброя та безпека – 2019”. Зі слухачами курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня – фахівцями Повітряних Сил Збройних Сил України було проведено низку практичних занять на базі двох військових частин та
41 навчально-тренувального центру Повітряних Сил Збройних Сил України.

Усі випускники показали високі результати в навчанні, яким опікувались кращі науково-педагогічні працівники університету.

Привітали випускників із успішним закінченням курсів керівництво університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації та науково-педагогічні працівники університету.