Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Випускники кафедри військової підготовки успішно склали державний іспит

24.03.2021

Цього тижня в університеті завершується чотиримісячний курс навчання студентів кафедри військової підготовки за військово-обліковою спеціальністю “Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів”. Фінальним етапом навчання став комплексний державний екзамен з навчальної дисципліни “Військова підготовка”.

Під час іспиту майбутні офіцери демонстрували набуті знання та навички з тактики та тактичної підготовки, військової топографії, всебічного забезпечення бою, будови та основ експлуатації бронетанкового озброєння. Особлива увага також приділялася знанню змістовних модулів стрілецької зброї і вогневої підготовки та методики роботи з особовим складом.

Голова та члени екзаменаційної комісії відзначили високу вмотивованість випускників до отримання первинного офіцерського звання та зацікавленості у подальшій військовій службі на офіцерських посадах.

Варто зазначити, що цьогоріч на навчання було відібрано 24 студенти зі всієї України. Це люди з вищою освітою та чіткою мотивацією. Майже половина з них є учасниками бойових дій у складі добровольчих батальйонів та регулярних військ ЗС України, волонтерами та засновниками цілих проєктів і програм допомоги українському війську. Крім того, серед випускників кафедри є й ті, для кого військова служба ˗ це справа честі та продовження військової династії своїх батьків.

Вітаємо випускників з успішним завершенням навчання у стінах університету!