Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Випускники університету, які проходять службу в управлінні та військових частинах повітряного командування “Схід”, готуються до атестації у дистанційній формі

  • >
  • >
  • >
  • Випускники університету, які проходять службу в управлінні та військових частинах повітряного командування “Схід”, готуються до атестації у дистанційній формі
22.05.2020

Відповідно до рішення Міністра оборони, ураховуючи карантинні обмеження, введені на території нашої країни, слухачі цьогорічних випускних курсів заочної форми навчання (прийому 2017 року) Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проводять підготовку та здачу випускних іспитів та захист магістерських робіт в пунктах постійної дислокації без виїзду до навчального закладу. 

Так, офіцери-випускники управління та військових частин повітряного командування “Схід”, згідно наказів відповідних командирів (начальників), в пунктах постійної дислокації протягом майже двох місяців звільнені від виконання службових обов’язків за посадою. Їм забезпечена підготовка та можливість складання екзаменів та захист магістерських робіт з робочих місць, які дозволяють здійснити технічний доступ до системи дистанційного навчання ЗС України з мережі Інтернет та організацію роботи в режимі вебінару.

Слухачі-заочники під час підготовки використовують можливості Центрального репозиторію ресурсів платформи дистанційного навчання ЗС України. Його довідкова інформація дозволяє якісно відпрацьовувати не тільки теоретичні навчальні питання, але й оформлювати схеми оперативно-тактичних досліджень відповідних магістерських робіт.

Крім того, на навчально-спортивних базах військових частин у ППД був оцінений рівень індивідуальної фізичної підготовленості офіцерів-випускників НУОУ .

Оцінювання рівня фізичної індивідуальної підготовленості слухачів-заочників під час складання іспиту з фізичної підготовки проводилося під керівництвом заступника командира ПвК “Схід” з бойової підготовки – начальника відділу полковника Ігоря Дорошко.

Офіцери-випускники згідно своїх вікових груп перевірялися за трьома вправами: підтягуванні на перекладині, бігу на 100 та 2000 метрів.

Отримані добрі та відмінні оцінки офіцерів – це результат постійних занять і тренувань в системі індивідуальної підготовки, яка якісно організована та систематично проводиться як в управлінні так і у підпорядкованих військових частин повітряного командування “Схід”.

Прес-центр повітряного командування ”Схід”