Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Випускники університету успішно складають іспит з дисципліни “Фізичне виховання та спеціальна фізична підготовка”

  • >
  • >
  • >
  • Випускники університету успішно складають іспит з дисципліни “Фізичне виховання та спеціальна фізична підготовка”
05.06.2020

Протягом двох днів на навчально-спортивній базі університету проводиться екзамен “Фізичного виховання та спеціальної фізичної підготовки” зі слухачами випускного курсу оперативно-тактичного рівня денної форми підготовки.

Під час навчання офіцерів у стінах НУОУ, фахівцями навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій університету докладалося максимум зусиль для організації та проведення занять з відповідної навчальної дисципліни. Враховувалися особливості організації фізичної підготовки особового складу у системі бойового навчання військ (сил) в умовах сьогодення, передовий досвід фізичної підготовки військовослужбовців провідних країн-членів НАТО, досвід впровадження інноваційних освітніх і спортивно-оздоровчих технологій у процесі фізичної підготовки, а також специфіка рекреації та фізкультурно-спортивної реабілітації.

Особливістю цьогорічних іспитів, через карантинні обмеження в країні, став комбінований формат їх складання. Оцінювання індивідуальної фізичної підготовленості при складанні екзамену слухачами-заочниками проводилося під керівництвом їх командирів за місцями проходження служби. Теоретичний рівень підготовки “заочників” оцінювався за допомогою платформи дистанційної навчання.

Офіцери-випускники, згідно своїх вікових груп, перевірялися за трьома вправами. Слухачі продемонстрували належний рівень теоретичних знань і умінь з питань управління процесом фізичного вдосконалення військовослужбовців підпорядкованих військових підрозділів та показали високі особисті результати під час виконання фізичних вправ.