Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Випуск слухачів Вищих академічних курсів центру перепідготовки та підвищення кваліфікації

16.07.2019

16 липня 2019 року в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся черговий випуск слухачів Вищих академічних курсів з питань управління проектами у сфері інформатизації.

Підвищення кваліфікації здійснювалося в період з 03 по 16 липня
2019 року з метою вивчення основ управління проектами у сфері інформатизації, оновлення та поглиблення знань у сфері застосування сучасних інформаційних технологій у роботі органів військового управління.

Навчальні заняття проводили, як науково-педагогічні працівники університету, так і представники Управління інформаційних технологій Міністерства оборони України, ІТ компаній ТОВ “Техексперт”, ТОВ
“ІТ-інтегратор” та ДП “УкрНЦРІТ”.

Вручення свідоцтв відбулося в урочистій обстановці за участю керівного складу центру, профільної кафедри і науково-педагогічних працівників, які викладали на курсах.

Привітали випускників із успішним закінченням курсів керівний складу університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації та науково-педагогічні працівники університету, які викладали на вищевказаних курсах та начальник відділу управління проектами Управління інформаційних технологій полковник Андрій Миронюк – представник замовника на підвищення кваліфікації.

У своїй промові перед випускниками начальник центру перепідготовки та підвищення кваліфікації полковник Олег Лісун виразив сподівання на те, що отримані під час навчання у центрі знання будуть успішно втілені випускниками у повсякденне життя та використані ними під час виконання службових обов’язків.