Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Визначено найвправніших стрільців університету

22.03.2021

Днями у стрілецькому тирі проведено змагання з кульової стрільби з пістолета Макарова серед слухачів та постійного офіцерського складу інститутів університету.

Головною метою змагань стало забезпечення та удосконалення необхідного рівня вогневої підготовки офіцерів, а також відточування майстерності.

Боротьба виявилася досить напруженою, адже кожен з учасників демонстрував високий рівень підготовки, а жага до перемоги спрямовувала кулі точно в ціль.

У командному заліку з результатом 259 очок та зі значним відривом чемпіоном університету з кульової стрільби стала команда Інституту авіації та протиповітряної оборони, срібним призером з результатом 168 очок стала команда Інституту державного військового управління, а бронзу завоювала збірна Командно-штабного інституту застосування військ (сил) з результатом 140 очок.

В особистому заліку місця на п’єдесталі розподілилися наступним чином: найвправнішим стрільцем та золотим призером змагань з кульової стрільби визнано полковника Володимира Герасименка, срібло виборов підполковник Сергій Волошин, а почесну бронзу завоював полковник Павло Опенько.

Вітаємо стрільців з перемогою!