Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Університет відвідала делегація Академії оборони Хорватської Республіки

08.10.2019

В рамках заходів міжнародного військового співробітництва Національний університет оборони України імені Івана Черняховського відвідала військова делегація Хорватської Республіки.

До складу делегації увійшли проректор Загребського університету з питань студентів Івана Чукович-Багіч та представники Академії оборони Хорватської Республіки на чолі з начальником академії генерал-майором Паден Мате.

В рамках візиту відбулася зустріч іноземних гостей з генерал-лейтенантом Анатолієм Сиротенком, начальником Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Крім цього, під час брифінгу хорватської делегації із керівниками навчально-наукових та наукових підрозділів НУОУ, гості ознайомилися із системою підготовки військових фахівців та основними напрямами трансформації системи військової освіти в Україні.

В ході обговорень сторони обмінялися поглядами на перспективи подальшого співробітництва між Академією оборони Хорватської Республіки та Національним університетом оборони України.