Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Військовий оркестр університету став окрасою Міжнародного фестивалю духової музики на Рівненщині

  • >
  • >
  • >
  • Військовий оркестр університету став окрасою Міжнародного фестивалю духової музики на Рівненщині
16.05.2019

З 10-го по 12-те травня 2019 року на Рівненщині проводився ІІ Міжнародний фестиваль духових оркестрів «Дзвенить оркестрів мідь», присвячений Дню матері. Цього року учасниками фестивалю було 12 музичних колективів з України, Литви та Білорусі. Серед них творчий колектив зі столиці ‒ військовий оркестр Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, який очолює військовий диригент майор Сергій Йосак.

Вперше військовий оркестр навчального закладу взяв участь у заходах такого роду. В рамках фестивалю відбулись виступи в Зорі, Оржеві, в комплексі «Скольмо», що у с. Клевань, а також у Рівненському музичному училищі, яке у 1999-му році закінчив Сергій Йосак. Оркестр показав різнопланові твори, як іноземні, так й українські. На всіх виступах глядачі палко підтримували наших музикантів, та з приємним подивом спостерігали за гостями із столиці, ніхто не хотів відпускати наших професіоналів зі сцени, та із словами вдячності запрошували  наш військовий оркестр до себе на Рівненщину знову. Директор фестивалю Володимир Самчук високо оцінив майстерність військового оркестру.

Під час фіналу заходу керівника творчого колективу університету було нагородження дипломом за успішний виступ військового оркестру на ІІ Міжнародному фестивалі духової музики «Дзвенить оркестрів мідь».