Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Військовослужбовці строкової служби відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні

  • >
  • >
  • >
  • Військовослужбовці строкової служби відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні
19.07.2021

18 липня 2021 року військовослужбовці строкової служби 33 бази забезпечення навчального процесу відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні. Працівниками закладу для них було проведено екскурсію, під час якої вони мали змогу ознайомитися з експозиціями музею.

Особливу увагу було акцентовано на матеріалах, які розкривають теми бойових дій Другої світової війни, стратегії виживання в умовах війни та післявоєнного періоду, геноцидів та соціоцидів, боротьби за незалежність України між двох тоталітарних режимів, демографічних трансферів, історії пам’яті про Другу світову війну.

Військовослужбовці побачили проєкт – Український Схід, про сучасну російсько-українську війну, про звитягу та жертовність патріотів, які на сході нашої держави відстоюють її суверенітет у війні з агресором.

Екскурсія до музею була надзвичайно цікавою та корисною для військовослужбовців бази. Вони із захопленням слухали екскурсовода та дізнались багато нового й цікавого щодо історії рідної землі.