Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Військовослужбовці університету навчаються діяти в екстремальних умовах

16.07.2021

На водно-спортивній базі університету тривають практичні заняття з військово-прикладного плавання та прискореного пересування зі слухачами першого курсу оперативно-тактичного рівня підготовки та курсантами університету. Під час занять військовослужбовців навчають індивідуальних і колективних дій, які допоможуть вижити на полі бою, зберегти життя і здоров'я в екстремальних умовах бою та під час впливу негативних факторів зовнішнього середовища.

Практичні заняття організовані та проводяться під керівництвом фахівців Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій.

Цьогоріч військовослужбовці університету відпрацьовували способи підготовки до плавання в обмундируванні за допомогою підтримуючих засобів та без них, способи роздягання при раптовому потраплянні у воду та тривалого утримання за допомогою елементів форми одягу, а також організовували переправу через водну перешкоду у складі груп за допомогою штатних засобів.

Під час занять офіцери та курсанти виконувати марш у складі тактичних груп у пішому порядку по лісовій місцевості за визначеними на схемі місцевості орієнтирами.

За відгуками військовослужбовців, навички, які вони отримали під час практичних занять, стануть їм у нагоді не лише під час проходження служби, а й у повсякденному житті.