Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Військовослужбовці ЗС України завершили курсову підготовку до участі в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки

  • >
  • >
  • >
  • Військовослужбовці ЗС України завершили курсову підготовку до участі в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки
17.07.2020

Сьогодні, 17 липня, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського  відбувся випуск слухачів курсу “Офіцер багатонаціонального штабу”, який проводився на базі Навчально-наукового центру підготовки офіцерів для багатонаціональних штабів (ННЦПОБНШ) університету.

Метою курсу є набуття слухачами теоретичних знань та отримання практичних навичок щодо планування операцій відповідно до стандартів НАТО.

Курс проводився англійською мовою науково-педагогічними працівниками ННЦПОБНШ, котрі навчалися у вищих військових навчальних закладах провідних країн Альянсу та мають досвід виконання завдань в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки.

Офіцери, які успішно завершили курсову підготовку в НУОУ,  відряджатимуться до складу національного персоналу та національних контингентів Збройних Сил України для роботи на посадах у багатонаціональних штабах, участі у міжнародних військових навчаннях та інших заходах міжнародного військового співробітництва.

Під час урочистої церемонії випуску перший заступник начальника університету генерал-лейтенант Віктор Тарасов вручив офіцерам сертифікати відповідного зразка та привітав із завершенням навчання.