Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Волонтерська ініціатива в дії: надано гуманітарну допомогу жителям Київщини, які найбільше постраждали від російської окупації

  • >
  • >
  • >
  • Волонтерська ініціатива в дії: надано гуманітарну допомогу жителям Київщини, які найбільше постраждали від російської окупації
20.04.2022

Жителям Київщини випало на долю пережити великі негаразди, принесені рашистськими окупантами. Вся Україна, та що там казати – весь цивілізований світ щоденно молилися за їх життя, намагалися надавати посильну допомогу.

З перших днів повномасштабного російського вторгнення волонтерська група від університету активно долучилася до надання гуманітарної та морально-психологічної допомоги сім’ям університетського колективу, чиї чоловіки та жінки-військовослужбовці стали мужньо захищати країну від загарбників.  

Згодом, коли надпотужними зусиллями Збройні Сили України звільнили Київщину, університетська група розпочала роботу у таких містах, як Ірпінь, Буча та Бородянка, які найбільше постраждали від рук агресора. Гуманітарна ситуація там була доволі складною, тож наші військовослужбовці разом з капеланом університету роздавали продукти харчування (консерви, каші, макарони, хліб), речі першої необхідності (ліхтарики, елементи живлення, свічки, сірник, засобі гігієни), одяг та надавали морально-психологічну допомогу (шляхом особистого спілкування та підтримки населення кожним із членів групи) населенню, яке пережило російську окупацію.

Також, крім продуктів, одягу та речей першої необхідності наші військові передали генератор жителям Бучі, які через ворожі обстріли залишилися без електроенергії.

Військовий капелан Димитрій Присяжний не обділив своєю увагою та словом Божим жодного жителя. Він наголосив, що підтримка та взаємодопомога на сьогодні є вкрай важливими для кожного українця. Лише разом ми зможемо здолати окупантів. І ми це обов’язково зробимо, адже українці – єдиний і сильний народ!

Наразі волонтерська ініціатива університету продовжує працювати, а наші військовослужбовці докладають максимум зусиль, аби Київщина знову зажила повноцінним життям!

Разом до Перемоги!

Слава Україні!