Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Воєнно-історична робота Військово-Морських Сил Збройних Сил України на 2020 рік

06.12.2019

Наукові та науково-педагогічні працівники університету (науково-дослідного центру воєнної історії, кафедри історії війн і воєнного мистецтва, кафедри Військово-Морських Сил) долучились до обговорення питань воєнно-історичної роботи у Військово-Морських Силах Збройних Сил України на 2020 рік, яке нещодавно відбулося в Інституті Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”.

Метою заходу було визначення основних напрямів розвитку воєнно-історичної роботи у Військово-Морських Силах Збройних Сил України на 2020 рік та вироблення пропозицій з її удосконалення.

Розпочав засідання вступним словом начальник штабу – перший заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Андрій Тарасов.

Докторант кафедри історії війн і воєнного мистецтва полковник Володимир Резнік доповів експертний висновок та пропозиції до Плану воєнно-історичної роботи у Військово-Морських Силах Збройних Сил України на 2020 рік. Доцент кафедри Військово-Морських Сил працівник Збройних Сил України Сергій Соколюк інформував про стан розроблення науково-популярного видання та підручника з військово-морської історії України.

У науковій дискусії активну участь взяли начальник науково-дослідного відділу історії війн і воєнного мистецтва науково-дослідного центру воєнної історії полковник Олександр Нашивочніков, заступник начальника Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” з навчальної та наукової роботи – начальник навчального відділення капітан 1 рангу Олег Гавалюх, начальник воєнно-наукового відділу штабу Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітан 3 рангу Володимир Ільченко, та старший науковий співробітник науково-дослідного центру “Державний океанаріум” Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” працівник Збройних Сил України Олександр Кобзар.

За результатами роботи ухвалено проект Плану воєнно-історичної роботи у Військово-Морських Силах Збройних Сил України на 2020 рік та вироблені пропозиції щодо уточнення змісту науково-популярного видання та підручника з військово-морської історії України.