Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Участь у роботі круглого столу “Німецько-українська співпраця в галузі мілітарної історії та військово-історичної роботи”

  • >
  • >
  • >
  • Участь у роботі круглого столу “Німецько-українська співпраця в галузі мілітарної історії та військово-історичної роботи”
12.09.2019

Науковці науково-дослідного центру воєнної історії Національного університету оборони України імені Івана Черняховського взяли участь у роботі круглого столу “Німецько-українська співпраця в галузі мілітарної історії та військово-історичної роботи”, що відбувся 11 вересня 2019 року у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України. Метою заходу стало обговорення організації воєнно-історичної роботи у збройних силах провідних країн світу.

У заході також взяли участь представники Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України, делегації Центру військової історії та соціальних наук Бундесверу, вищих військових навчальних закладів та закладів вищої освіти України.

Із вступним словом виступив тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковник Вадим Артамощенко, який зазначив важливість проведення воєнно-історичної роботи у Збройних Силах України, а також необхідність накопичення та систематизації воєнно-історичних знань щодо застосування Збройних Сил України в антитерористичній операції/операції Об’єднаних сил, їх впровадження в освітню діяльність.

Широкого обговорення набула доповідь полковника Сергія Сегеди щодо основних напрямів діяльності науково-дослідного центру воєнної історії, його досягнень та перспектив подальших воєнно-історичних досліджень.

Під час роботи круглого столу активну участь у наукових дискусіях взяли головний науковий співробітник науково-дослідного центру воєнної історії, доктор історичних наук, професор Василь Шевчук та начальник науково-дослідного відділу проблем історії війн і воєнного мистецтва цього ж центру полковник Олександр Нашивочніков.

Тематика наукового заходу є актуальною і цікавою для наукових та науково-педагогічних працівників, які здійснюють дослідження з військово-історичної проблематики. В ході круглого столу булу досягнуто згоди щодо подальшої співпраці та обміну військово-історичною інформацією.