Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція “Проблеми якості оборонної продукції: організаційні, технічні та фінансово-економічні аспекти”

  • >
  • >
  • >
  • В університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція “Проблеми якості оборонної продукції: організаційні, технічні та фінансово-економічні аспекти”
26.05.2020

В університеті провели в онлайн режимі Всеукраїнську науково-практичну конференцію: “Проблеми якості оборонної продукції: організаційні, технічні та фінансово-економічні аспекти”.

Захід організовано спільно з науково-виробничим підприємством “Українські інноваційні технології” і громадською організацією “Українська наукова спільнота” за участю представників Міністерств і відомств України, вищих військових навчальних закладів, цивільних закладів вищої освіти, наукових установ, розробників та виробників озброєння та військової техніки.

У ході  конференції розглянуто та обговорено проблеми, пов’язані з якістю оборонної продукції, обміном науковими і практичними здобутками та узагальнено  досвід у сфері управління якістю оборонної продукції, визначено шляхи підвищення ефективності управління якістю оборонної продукції.

Обговорення проблемних питань та пошук шляхів вирішення актуальних проблем якості оборонної продукції відбувалось в режимі “on-line” з використанням платформи дистанційного навчання “Moodle”.

За результатами роботи запропоновано рекомендації щодо удосконалення  положень нормативно-правової бази України, адаптованих для співпраці з країнами-партнерами НАТО та ЄС у сфері оборонної продукції.