Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В Міністерстві оборони України вшанували представників університету, звільнених з військової служби

  • >
  • >
  • >
  • В Міністерстві оборони України вшанували представників університету, звільнених з військової служби
22.03.2019

Сьогодні, 22 березня, в Міноборони відбулася церемонія урочистих проводів офіцерів Міністерства оборони України та Збройних Сил України звільнених з військової служби.

У заході взяв участь Міністр оборони України Степан Полторак, заступники Міністра оборони, керівники структурних підрозділів Міноборони та Генерального штабу Збройних Сил України, гості та родичі військовослужбовців, представники громадськості та засобів масової інформації.

– Жоден із вас, починаючи з 2014 року не відмовився їхати на фронт, не втік відпочивати, а окремі із вас навпаки повернулися до служби, коли Україні було складно, - сказав Міністр оборони України.

Серед офіцерів, яких сьогодні урочисто вшанували – представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського: генерал-майор Валерій Лісневський, полковник Олександр Небога, полковник Олег Мітягін.

Очільник оборонного відомства зазначив, що жоден із офіцерів, приймаючи рішення служити народу України, ризикуючи своїм життям і здоров’ям, точно не розраховував заробити величезні гроші.

– Хлопці і дівчата йдуть служити народу України, тому що вони це відчувають серцем і душею, – сказав Степан Полторак.

Міністр оборони України Степан Полторак вручив відомчі відзнаки звільненим офіцерам.

На завершення урочистої церемонії кожен зі звільнених генералів та офіцерів попрощався з Прапорами видів Збройних Сил України.

Під час урочистої церемонії проводів офіцерів Міністерства оборони та Збройних Сил України у зв’язку з їх звільненням з військової служби, Міністр оборони України Степан Полторак подякував їм за сумлінне виконання посадових обов’язків та вручив відомчі відзнаки.

– Сьогодні я хотів би кожному із вас сказати дякую за ваш вибір, за вашу службу, за ту самовідданість і шлях, який ви пройшли, – зазначив Міністр оборони України Степан Полторак.

Зазначимо, що церемонія урочистих проводів офіцерів Міністерства оборони України та Збройних Сил України звільнених з військової служби започаткована в минулому році.

Джерело: http://www.mil.gov.ua