Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Випуск слухачів Вищих академічних курсів підвищення кваліфікації з питань оборонного менеджменту (школа оборонного менеджменту)

  • >
  • >
  • >
  • Випуск слухачів Вищих академічних курсів підвищення кваліфікації з питань оборонного менеджменту (школа оборонного менеджменту)
27.09.2019

Сьогодні, 27 вересня 2019 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся Випуск слухачів Вищих академічних курсів підвищення кваліфікації з питань оборонного менеджменту (школа оборонного менеджменту).

На виконання вимог щорічного Розрахунку чисельності слухачів для навчання на курсах підвищення кваліфікації військовослужбовців та державних службовців у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти у 2019 році, у період з 08 квітня по 27 вересня 2019 року здійснено підвищення кваліфікації на Вищих академічних курсах з питань оборонного менеджменту (школа оборонного менеджменту (далі – курси).

Підготовка слухачів в такому форматі проводилася в університеті вперше. З    08 квітня 2019 року було проведено шість модулів курсу (по одному тижню на місяць) для посадових осіб структурних підрозділів Міністерства оборони України Генерального штабу Збройних Сил України та видів Збройних Сил України, які працюють у сфері оборонного менеджменту, забезпечення воєнної безпеки та оборони держави.

У період з 23 по 27 вересня 2019 року проведено підсумковий (шостий) модуль зазначених курсів, за участю представників Балтійського оборонного коледжу.

Під час проведення курсів слухачі поглибили знання та навички для здійснення управлінської діяльності в галузі розвитку Збройних Сил України та інших складових сектору безпеки і оборони України.

Привітали випускників із успішним закінченням курсів курівництво університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації та науково-педагогічні працівники університету, які викладали на вищевказаних курсах.