Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

ВІТАННЯ начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з 28-ю річницею Збройних Сил України

  • >
  • >
  • >
  • ВІТАННЯ начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з 28-ю річницею Збройних Сил України
06.12.2019
Шановні генерали, офіцери та працівники 
Збройних Сил України!
Від себе особисто та від Вченої ради університету прийміть найщиріші привітання з нашим професійним святом – 28-ою річницею Збройних Сил України!

Прийняте в 1991 році керівництвом держави і Верховною Радою законодавче рішення щодо створення Збройних Сил України мало і правдиве історичне підґрунтя і продемонструвало рішучу готовність українського народу зі зброєю в руках захищати національні інтереси молодої європейської держави.

Так, дійсно наша українська історія зберігає в своїх глибинах яскраві свідчення героїзму та благородні приклади вірності військовій присязі.

З покоління в покоління, від прадіда до діда, від батька до сина наш український народ свято переймав їх науку перемагати, героїку їх подвигів, яскравих вчинків і славетних ратних справ.

Особливо актуального значення все це набуло протягом п’яти останніх років, років серйозних випробувань, ціна яким – незалежність та територіальна цілісність нашої держави.

Нам вдалося у надзвичайно стислий термін відновити бойові спроможності та стримати натиск підготовленого, оснащеного сучасною технікою та зброєю, ворога.

Збройні сили України із честю витримали цей іспит та довели, що вони є надійною опорою суверенітету нашої країни, а військова служба є не просто професією, це - найвища честь і покликання.

Боєздатні Збройні Сили України - це і здобуток та заслуга мільйонів українців, істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову нашого війська.

Наша Альма-матір також є ініціатором нових якісних змін щодо забезпечення відповідності змісту та організації освітнього процесу вимогам часу з урахуванням набутого бойового досвіду на території Луганської та Донецької областей.

Шановні бойові друзі!

Прийміть найщиріші слова привітання з нагоди Дня Збройних сил України – свята самовідданості та благородства, свята всіх тих, хто віддає свої знання, мужність, силу та професіоналізм справі захисту нашої Батьківщини.

Дякую кожному з Вас за зразкову службу, вірність військовому та громадянському обов’язку.

З нагоди свята висловлюю впевненість, що особовий склад Національного університету оборони України імені Івана Черняховського і в подальшому з честю і гідністю виконуватиме поставлені керівництвом держави завдання щодо підготовки високопрофесійних військових фахівців для наших Збройних Сил.

Бажаю Вам мирного неба над головою, міцного здоров`я, добробуту, стійкості духу та нових звершень в ім`я незалежної України!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

генерал-лейтенант                 Анатолій СИРОТЕНКО