Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Юристи - науковці Університету долучилися до обговорення нового кримінального законодавства України

  • >
  • >
  • >
  • Юристи - науковці Університету долучилися до обговорення нового кримінального законодавства України
23.10.2019

Наукові та науково-педагогічні працівники кафедри правового забезпечення гуманітарного інституту взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції з кримінального права «Концептуальні засади нової редакції Кримінального кодексу України», яка проходила у м. Харкові.

Начальник науково-дослідної лабораторії кафедри правового забезпечення гуманітарного інституту кандидат юридичних наук, доцент Микола Карпенко у виступі «Стан військового правопорядку та правове забезпечення воєнної безпеки України» акцентував увагу на недосконалості і суперечності та недостатній орієнтованості на міжнародно-правові стандарти існуючої системи військових злочинів, що стосуються сучасної системи розвитку суспільних відносин, пов’язаних із захистом воєнної безпеки держави крім цього, доповідач запропонував внесення змін до Кримінального кодексу України з урахуванням зміни спрямованості військових злочинів.

Професор Володимир Тимошенко брав активну участь в обговоренні проблемних питань щодо запропонованих змін у кримінальному законодавстві держави.

За результатами конференції планується внесення змін до чинного кримінального законодавства і підготовка нового Кримінального кодексу України, у змісті якого будуть враховані і пропозиції науковців Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.