Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

З курсантами університету проведено комплексні заняття з військово-професійної підготовки

07.06.2021

На базі навчального центру університету з курсантами 1, 2, та 3 курсів навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій проводились комплексні заняття з виконанням практичних стрільб.

Під час занять курсанти закріпили теоретичну складову, а також відпрацювали у “полі” питання з інженерної підготовки, а саме встановлення мін бойовим розрахунком,  та з радіаційного, хімічного і біологічного захисту.

Перевіривши свої теоретичні знання, вони приступили до практичної частини. Майбутні офіцери здійснили марш-кидок до стрільбища, де на них вже чекав “противник” ‒ мішені, які необхідно було вразити зі стрілецької зброї. Варто зазначити, що на даному етапі навчань хлопці та дівчата мали нагоду ознайомитися з новими зразками стрілецької зброї. Тож, курсанти зайняли позиції, вирахували напрямок та силу вітру та влучною стрільбою знищили умовного ворога.

Важливою складовою навчань стало надання першої (домедичної) допомоги. Адже виваженість, оперативність та точність до деталей ‒ запорука спасіння життя під час вогневих дій. Саме в такому дусі з курсантами було проведено заняття щодо надання домедичної допомоги в умовах бойових дій.

Нелегким випробуванням стало подолання тактичної смуги перешкод, адже умови її проходження були максимально наближеними до реальних бойових. Однак вибухи, постріли, задимлення та живі перешкоди під спекотним літнім сонцем не змогли перешкодити юнакам та юначкам пройти успішно всю дистанцію.