Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

З курсантами університету розпочався навчально-спортивний збір на базі зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець»

  • >
  • >
  • >
  • З курсантами університету розпочався навчально-спортивний збір на базі зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець»
22.02.2021

На базі навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець» розпочався навчально-спортивний збір з курсантами навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

— Збори триватимуть цілий тиждень на фондах навчально-спортивної бази майже з тридцятьма курсантами другого-третього курсів, — повідомив начальник навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій полковник Олександр Петрачков. — У нас запланована лижна підготовка й воєнізований біатлон, а також практикуватимемо рухливі та спортивні ігри.

Варто додати, що у «Тисовці» також проходитимуть національні змагання з лижної гонки, тож курсанти матимуть змогу взяти участь в організаційно-суддівських заходах.

Інфораційне агенство Міністерства оборони України