Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Майбутні фахівці з продовольчого та речового забезпечення навчалися на базі Президентського полку

  • >
  • >
  • >
  • Майбутні фахівці з продовольчого та речового забезпечення навчалися на базі Президентського полку
05.08.2019

Триває навчальний збір із солдатами (студентами) другого року навчання Кафедри військової підготовки університету.

Навчальний збір є завершальним етапом підготовки офіцерів запасу, метою якого є максимальне нарощування та удосконалення практичних навичок з військово-професійної підготовки.

Із майбутніми фахівцями з продовольчого та речового забезпечення ЗС України, які проходять підготовку на базі навчально-наукового комплексу університету та Київського національного університету технології та дизайну, проведені практичні заняття на базі Окремого полку Президента України імені гетьмана Богдана Хмельницького.

В ході практичних занять майбутні офіцери запасу ознайомилися з об’єктами тилу полку: солдатською їдальнею, продовольчим складом поточного забезпечення та тривалого зберігання, речовим складом, солдатською лазнею, приміщеннями батальйону Почесної варти.

Крім цього, важливим елементом занять було розгортання та встановлення наметів УЛ−68, УСТ−56, польової лазні та польового пункту харчування.

Особливо вразив юнаків та дівчат статутний порядок на території військового містечка, охайність газонів та місць відпочинку. У тому, що об’єкти тилу знаходяться у зразковому стані, велика заслуга заступника командира частнини з тилу підполковника Дмитра Олійника. Керівництво університету та Кафедри військової підготовки висловлюють йому вдячність за всебічне сприяння в організації практичних занять із майбутніми фахівцями з тилу.