Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

З майбутніми офіцерами-інженерами ‒ випускниками кафедри військової підготовки, проводяться практичні заняття

  • >
  • >
  • >
  • З майбутніми офіцерами-інженерами ‒ випускниками кафедри військової підготовки, проводяться практичні заняття
31.07.2020

30 та 31 липня 2020 року за планом Навчального збору з випускниками інженерно-технічного взводу кафедри військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського на базі Товариства з обмеженою відповідальністю Науково-виробничого підприємства “Мадек” проводились практичні заняття.

Відпрацьовувались питання в контексті інженерно-технічного забезпечення дій військ. З майбутніми офіцерами запасу проведено екскурсії цехами виробничої продукції, ремонтно-відновлювальних робіт та технічного обслуговування. Випускники успішно вивчили та пройшли тренувальні вправи на генераторних агрегатах оборонних систем. Отримали навички щодо порядку запуску, технічного обслуговування та усунення неполадок. Заняття проводились під керівництвом спеціалістів підприємства та викладачів кафедри військової підготовки у спеціалізованих класах та на тренувальних майданчиках.

Майбутні офіцери отримали задоволення від проведених практичних занять, адже значно збагатили свій професійний потенціал.