Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

З нагоди Дня фізичної культури і спорту України в університеті відбулося спортивне свято

13.09.2019

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проведено спортивне свято за участі особового складу навчального закладу та запрошених гостей.

Вже традиційно спортивне свято розпочалось з підведення підсумків Спартакіади університету за 2018-2019 навчальний рік. За її підсумками в групі “А” переможцями Спартакіади стали спортсмени командно-штабного інституту застосування військ (сил). Збірна команда інституту авіації та протиповітряної оборони виборола друге місце. І нарешті трете місце зайняла збірна команда інституту державного військового управління.

Також в цьому році вперше визначався переможець Спартакіади серед команд групи “Б”. Переможцями Спартакіади в цьому році стали курсанти навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій. ДРУГЕ місце здобула команда кафедри військової підготовки.  ТРЕТЕ місце зайняли спортсмени 33 бази забезпечення навчального процесу.

З нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту України спортсмени університету були нагороджені відзнаками Міністра оборони України, начальника Генерального штабу – Головнокомандувача  Збройних Сил України та начальника університету.

До спортивного свята були залучені спортсмени університету, ЦСК ЗС України, спортивних федерацій,  учні Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Під час заходу відбулися показові виступи з акробатики, авіамодельного спорту, дзюдо, самбо, боксу, з гирьового спорту, відпрацювання вправ з кросфіту та стандартів фізичної підготовки.

Вперше широкому загалу свою майстерність продемонстрували ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Справжній подив викликав виступ найсильніших чоловіків України – учасників «Богатирських ігор».

Усі присутні, глядачі та учасники спортивних змагань не залишились байдужими від захоплюючих виступів запрошених гостей, досвідчених спортсменів високого рівня та юних спортсменів, які лише розпочинають свою кар’єру у світі спорту.

Крім цього було організовано змагання серед структурних підрозділів університету з бою на колоді серед чоловіків та жінок, змагання з перетягування канату, було визначено переможців в комбінованій естафеті.

Спортивне свято, яке тривало більше двох годин, пройшло дуже насичено та цікаво. Учасникам і глядачам, які поділилися своїми враженнями, дуже сподобалося дійство.