Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Зі слухачами командно-штабного курсу тактичного рівня (L-2) проведено заняття з питань застосування авіації ВМС з використанням матеріальної бази державного музею авіації імені О.К. Антонова.

  • >
  • >
  • >
  • Зі слухачами командно-штабного курсу тактичного рівня (L-2) проведено заняття з питань застосування авіації ВМС з використанням матеріальної бази державного музею авіації імені О.К. Антонова.
18.03.2021

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського продовжується підготовка слухачів командно-штабного курсу тактичного рівня Військово-Морських Сил (L-2). Під час організації і проведення занять активно використовується наявна навчально-матеріальна база університету, а також матеріальна база установ, підприємств та організацій, що забезпечують створення (зберігання) зразків озброєння і військової техніки Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Так, 16 березня 2021 року було проведено заняття щодо тактичної характеристики та основ застосування авіації ВМС з використанням матеріальної бази Державного музею авіації імені О. К. Антонова.Слухачі ознайомились з можливостями основних зразків авіаційної техніки, що знаходиться на озброєнні авіації ВМС, тенденціями та перспективами її розвитку.

Оволодіння знаннями щодо бойових спроможностей авіації ВМС забезпечує вивчення слухачами основ спільного застосування підрозділів родів сил та військ Військово-Морських Сил Збройних Сил України, зокрема в умовах збройної агресії Російської Федерації проти України на морі.