Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Зі слухачами інституту державного військового управління університету проведено воєнно-економічну гру

  • >
  • >
  • >
  • Зі слухачами інституту державного військового управління університету проведено воєнно-економічну гру
30.03.2021

В рамках заходів освітньої діяльності та відповідно до навчального плану підготовки слухачів оперативно-стратегічного рівня 26 березня поточного року кафедрою економіки та фінансового забезпечення інституту  забезпечення   військ (сил) та інформаційних технологій з навчальної дисципліни “Актуальні проблеми управління економікою та фінансами Збройних Сил України” проведено воєнно-економічну гру з питань формування видатків бюджету Міністерства оборони України.

Під час проведення гри, слухачами відпрацьовано зміст процесу організації оборонного та бюджетного планування у Міністерстві оборони України і Збройних Силах України, визначення потреби в бюджетних асигнуваннях та формування видатків. У форматі дискусії, було здійснено обговорення проблемних питань фінансування Міністерства оборони України, пошук консолідованих думок щодо шляхів їх вирішення. Слухачі продемонстрували свої лідерські якості, навички креативного мислення, вміння відстоювати власні думки, працювати самостійно та в команді.

Науково-педагогічними працівниками кафедри було відзначено достатньо високий рівень підготовки слухачів, розуміння  порядку організації оборонного та бюджетного планування у Міністерстві оборони України і Збройних Силах України та ролі керівного складу в процесі планування потреби в бюджетних асигнуваннях.