Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Зі студентами кафедри військової підготовки проведено практичні заняття на базі Центру перепідготовки сержантського складу 169 Навчального центру “Десна”

  • >
  • >
  • >
  • Зі студентами кафедри військової підготовки проведено практичні заняття на базі Центру перепідготовки сержантського складу 169 Навчального центру “Десна”
22.11.2019

21 листопада 2019  року, відповідно до Порядку проведення військової підготовки громадян України та навчальної програми, зі студентами кафедри військової підготовки університету проведено практичні заняття з тактичної підготовки. На базі 197 Центру підготовки сержантського складу 169 Навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України «Десна» за тематикою з багаторівневої підготовки сержантів майбутні офіцери отримали практичні навички щодо управління особовим складом відділень на Смузі реакції лідера.

З використанням пейнтбольного обладнання проведено практичне заняття в складі двох відділень. Головну увагу та зусилля було зосереджено на відпрацюванні питань щодо «реакції особового складу на вогонь противника» та «пересування на полі бою в складі двійок та трійок».

Як зазначив начальник кафедри військової підготовки підполковник Євген Камалов, практичні заняття проведені успішно.