Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

За сприяння посольства Норвегії в Україні відбулася презентація книги «Безпека в Північній Європі, стримування, оборона та діалог»

  • >
  • >
  • >
  • За сприяння посольства Норвегії в Україні відбулася презентація книги «Безпека в Північній Європі, стримування, оборона та діалог»
18.11.2019

За сприяння посольства Норвегії в Україні в університеті відбулась презентація нового видання – книги «Безпека в Північній Європі, стримування, оборона та діалог».

На заході були присутні представники військово-дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, слухачі, наукові та науково-педагогічні працівники НУОУ.

Видання вийшло друком під редакцією аташе з питань оборони Королівства Норвегії у Великій Британії полковника Йона Андреаса Улсена, який розповів присутнім про тематику книги, її актуальність та цільову аудиторію.  

У виданні, зокрема, викладено погляди провідних європейських експертів щодо розробки системи оборони та безпеки для Північної Європи, посилення співпраці між країнами регіону, двовекторну політику по відношенню до Росії з огляду на політику НАТО, трансатлантичні зв’язки.

Заступник начальника університету оборони України з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан зазначив, що університет продовжує розвивати співробітництво в освітній та науковій галузях із країнами-членами НАТО. Активну підтримку НУОУ надає оборонне відомство Норвегії, тож презентація книги для військових дипломатів саме у стінах університету – черговий крок на шляху до зміцнення партнерських та дружніх відносин.