Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

За участі іноземних інструкторів в університеті проводиться курс цивільно-військового співробітництва

  • >
  • >
  • >
  • За участі іноземних інструкторів в університеті проводиться курс цивільно-військового співробітництва
04.09.2020

Днями, за сприяння Управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Збройних Сил України, на базі університету стартував в он-лайн режимі курс цивільно-військового співробітництва. У ролі інструкторів залучені делегати від Міжнародного Комітету Червоного Хреста, іноземні радники з питань цивільно-військового співробітництва та фахівці від сектору безпеки та оборони України.

Метою заходу є підготовка особового складу Збройних Сил України для виконання завдань цивільно-військового співробітництва у складі підрозділів цивільно-військового співробітництва об’єднаних сил та угруповання військ оперативного командування “Південь”.

Курс проводиться у пунктах постійної дислокації Командувань видів, окремих родів військ (сил), органів військового управління, військових частин із використанням платформи дистанційного навчання – Центрального репозиторію ресурсів Системи дистанційного навчання Збройних Сил України, наданої науковим центром дистанційного навчання університету.

Зокрема, під час курсу розглядаються такі важливі теми, як особливості організації цивільно-військового співробітництва в Збройних Силах України, основи організації стратегічних комунікацій у Міністерстві оборони України та Збройних Силах України, порядок взаємодії зі спільним центром координації контролю, військовими частинами, правоохоронними органами. Також, увага приділяється оцінці цивільного середовища, роботі з цивільним населенням, порядку взаємодії з представниками ООН та багато іншого.

Програма курсу дуже різноманітна та інформаційно насичена. Фінальним етапом стане робота в синдикатах та презентація проєктів оцінки цивільного середовища визначеного району. Зазначений захід триватиме до 11 вересня 2020 року.