Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

За участю іноземних фахівців розпочато курс підвищення кваліфікації та професійного рівня з логістики

  • >
  • >
  • >
  • За участю іноземних фахівців розпочато курс підвищення кваліфікації та професійного рівня з логістики
27.01.2020

З 27 січня по 22 лютого в університеті за участю представників Військової технічної академії Республіки Польща та радників з питань логістики та стандартизації Офісу зв’язку НАТО Представництва НАТО в Україні проводиться курс підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань підготовки особового складу органів військового управління логістики Збройних Сил України.

З вступним словом виступив начальник Головного управління логістики Збройних Сил України – заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк, який привітав учасників курсу з початком його проведення та наголосив на важливості та необхідності вивчення питань планування логістичного забезпечення за стандартами НАТО.

Також до присутніх звернувся  заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан, який сконцентрував увагу на актуальності та своєчасності запровадження даного курсу з партнерами країн-членів НАТО.

У навчанні офіцерів з логістики беруть участь представники Альянсу, Головного управління логістики Збройних Сил України та науково-педагогічні працівники інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій університету.

У ході проведення курсу основна увага учасників зосереджуватиметься на вивченні основ організації та планування логістики за стандартами НАТО.

Вперше слухачами буде практично відпрацьовано варіант плану логістичного забезпечення оперативного угруповання військ в спільних операціях НАТО. Слід зазначити, що сценарій розіграшу операцій розроблений та запропонований нашими партнерами-представниками Альянсу.