Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

За участю іноземних фахівців в університеті розпочато брифінг з планування ресурсів за стандартами НАТО

  • >
  • >
  • >
  • За участю іноземних фахівців в університеті розпочато брифінг з планування ресурсів за стандартами НАТО
22.10.2019

В рамках Програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP) 22 та 23 жовтня 2019 року в університеті військовий представник  Республіки Польща у НАТО генерал-лейтенант запасу Анджей Фалковські проводить брифінг з планування ресурсів, досвіду трансформації систем логістичного та фінансового забезпечення Збройних Сил Республіки Польща за стандартами НАТО.

У брифінгу беруть участь особовий склад інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій, науково-методичний центр оборонного менеджменту, слухачі інституту державного військового управління НУОУ та представники органів військового управління логістичного забезпечення Збройних Сил України.

Зі сторони Альянсу у брифінгу беруть участь генерал-майор запасу Богуслав Пацек та радники з питань логістики та стандартизації Офісу зв’язку НАТО Представництва НАТО в Україні.

З вступним словом виступив заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан.

В ході проведення брифінгу основна увага учасників зосереджена на ознайомленні та вивченні структури Організації Північноатлантичного договору, завдань та функцій, принципів, стандартних процедур, бюджетного планування та логістичного забезпечення за стандартами НАТО.