Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Закінчився курс для викладацького складу в рамках програми НАТО DEEP-Ukraine

28.08.2019

В межах Плану співробітництва Україна – НАТО на 2019 рік  у  Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського в період з 20 по 23 серпня було організовано та проведено курс для викладацького складу університету в рамках програми НАТО DEEP-Ukraine.

Курс проводився як черговий захід програми удосконалення майстерності науково-педагогічних працівників університету та впровадження в освітній процес кращих практик країн-членів НАТО.

Вперше курс проводили науково-педагогічні працівники університету, які вже пройшли підготовку під керівництвом інструкторів консорціуму Академій оборони та Інститутів дослідження проблем безпеки “Партнерство заради миру” та самостійно розробили програму зазначеного курсу. Заняття проводились в використанням прогресивних методик викладання, які нададуть змогу прискорити та зроблять успішними запровадження нових освітніх програм.

За результатами курсу чотири науково-педагогічних працівники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського та три науково-педагогічних працівники Військового інституту Національного університету імені Тараса Шевченка отримали сертифікати про виконання програми “ Майстер-інструктор”.

За підсумками проведеного курсу визнано доцільним залучити до підвищення кваліфікації за розробленою програмою викладацький склад університету та активно впроваджувати досвід фахівців Альянсу в освітній процес.