Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Започатковано турнір з міні-футболу на “Кубок начальника Університету”

02.03.2020

2 березня на базі університету вперше відбувся турнір з міні-футболу на “Кубок начальника Університету”.

Початок змагань ознаменував відкриття двох полів зі штучним покриттям для міні-футболу, які у перспективі стануть складовою сучасного спортивного комплексу університету.

‒ Сьогодні ми відкриваємо два чудових поля, на яких ми вперше розпочинаємо змагання з міні-футболу. Цей турнір проводитиметься щорічно і маємо за мету розширювати його та запрошувати нових учасників, ‒ розпочав церемонію відкриття заступник начальника університету з морально-психологічного забезпечення генерал-майор Сергій Поздишев.

Цьогоріч участь у змаганнях беруть збірні команди Генерального штабу ЗС України, Командування Сухопутних військ ЗС України, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського та Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Привітати учасників з такою чудовою подією завітали начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України Юрій Фіногенов та радник президента Асоціації футболу України Валентин Латипов, які зазначили, що відкриття полів для міні-футболу та започаткування турніру на “Кубок начальника Університету” розпочало нову сторінку у спортивному житті НУОУ. Після ритуалу перерізання червоної стрічки, який провів генерал-майор Сергій Поздишев та поважні гості, поля стали офіційно введені в експлуатацію.  

Змагання видалися доволі видовищними та, по-спортивному, запеклими. На полі вирували справжні футбольні “баталії”, проте весь час відчувався дух військового братерства та взаємоповаги.

За результатами, володарем “Кубка начальника Університету” стала збірна команда Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Срібним призером турніру стала команда Генерального штабу ЗС України. Бронзу виборола збірна Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Учасники змагань отримали задоволення від гри на свіжому повітрі, незважаючи навіть на дощовиту погоду, та налаштовані в наступному році знову позмагатися за звання чемпіона.