Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Затверджено довідник для вступників до вищих військових навчальних закладів у 2023 році

28.04.2023

Перший заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк затвердив Довідник вступникам до закладів фахової передвищої військової освіти, вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти у 2023 році.

– Наближається старт вступної кампанії – 2023 до військових вишів та закладів фахової передвищої військової освіти. Фахівці нашого департаменту підготували щорічний інформаційний Довідник вступникам до закладів фахової передвищої військової освіти, вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти системи Міністерства оборони України, – зазначив очільник Департаменту військової освіти і науки МОУ Володимир Мірненко.

За його словами, Довідник є докладним гайдом для охочих здобути військовий фах, що містить вичерпну інформацію стосовно порядку проведення вступних випробувань:

– Він буде корисний не тільки для абітурієнтів, а й для посадовців органів військового управління, ВВНЗ, ВНП ЗВО та ЗФПВО, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, які безпосередньо займаються організацією відбору вступників усіх категорій.

Довідник містить Порядок проведення конкурсного відбору й зарахування на навчання до закладів військової освіти, які належать до сфери управління Міністерства оборони України.

Для зручності вступників довідник містить вичерпні переліки ВВНЗ та ВНП ЗВО, що здійснюють підготовку військових фахівців для проходження військової служби на посадах осіб офіцерського складу тактичного рівня, та закладів фахової передвищої військової освіти, які готують військових фахівців для проходження військової служби на посадах осіб сержантського та старшинського складу.

Довідник вступникам-2023 розробили фахівці Департаменту військової освіти і науки МОУ, його незабаром буде розміщено на сайті Міністерства оборони України в розділі «Військова освіта та наука».