Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Завершення он-лайн курсу підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань мовного тестування в науковому центрі мовного тестування

  • >
  • >
  • >
  • Завершення он-лайн курсу підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань мовного тестування в науковому центрі мовного тестування
21.11.2020

Завершився он-лайн курс підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань мовного тестування в науковому центрі мовного тестування навчально-наукового центру іноземних мов Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, який проводився вперше.

Слухачами курсу були науково-педагогічні та наукові працівники підрозділів з мовної підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Військової академії м. Одеса, Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, Кафедри військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

У майбутньому передбачена участь інструкторів та слухачів країн-партнерів.

Слухачі отримали нові знання з питань розроблення мовних тестів та методики проведення мовного тестування з іноземних мов відповідно до стандарту НАТО СТАНАГ 6001.

Курс проводився виключно англійською мовою.

Використання методик Бюро НАТО з міжнародної мовної координації дозволяє застосування найкращих практик із підготовки фахівців у галузі мовного тестування.

Курс сприяє покращенню стандартизації визначення рівня мовної компетентності у Збройних Силах України.

За результатами оцінювання роботи слухачів кожному з них буде видано Свідоцтво про підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань мовного тестування.

В подальшому заплановане щорічне проведення курсу із залученням науково-педагогічних та наукових працівників підрозділів з мовної підготовки не лише ВВНЗ Міністерства оборони України, а й сектору безпеки та оборони України.