Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Завершено четвертий Курс лідерства підвищеного рівня сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України

  • >
  • >
  • >
  • Завершено четвертий Курс лідерства підвищеного рівня сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України
21.08.2019

Завершено черговий Курс лідерства підвищеного рівня сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України, організований на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

На Курсі підготовлено 29 слухачів, які плануються для призначення або ж обіймають на даний час посади головних старшин військових частин та вище.

‒ Головною метою Курсу є надання спроможності виконання сержантами обов’язків на посадах головних старшин батальйону, дивізіону, корабля другого рангу, ‒ зазначив головний старшина ЗСУ, начальник Управління по роботі з сержантським складом ГШ ЗС України старший прапорщик Олександр Косинський.

Варто зазначити, що у системі підготовки сержантського складу ЗСУ існує чотири рівні, котрі відповідають вимогам основних документів НАТО щодо побудови вишколу професійного сержантського корпусу.

Навчальна програма Курсу лідерства складається з двох етапів – із загальної підготовки, а також фахової. Заняття та тренінги проводила група інструкторів з числа сержантів, котра сформована з найбільш досвідчених представників сержантського корпусу, які мають бойовий досвід.

Оцінювання ефективності проведення Курсу та відповідність його принципам і підходам, прийнятим в збройних силах країн-членів НАТО здійснювали ментори з держав Альянсу, в рамках програми НАТО Defense Education Enhancement Program (DEEP), зокрема, представники Збройних Сил Литовської Республіки.

Наприкінці підготовки слухачів оцінювали під час підсумкового контролю.

Із завершенням навчання військовослужбовців привітав заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан.

Курс, що завершився, є вже четвертим за рахунку. Загалом курсову підготовку за даною програму, починаючи з минулого року, пройшли вже понад 100 осіб.