Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Завершено факультативний курс імітаційного моделювання “JCATS” зі слухачами інституту авіації та протиповітряної оборони

  • >
  • >
  • >
  • Завершено факультативний курс імітаційного моделювання “JCATS” зі слухачами інституту авіації та протиповітряної оборони
20.04.2019

У період з 15 по 19 квітня 2019 року зі слухачами інституту авіації та протиповітряної оборони проводились заняття на базі центру імітаційного моделювання Університету. На факультативному курсі були вивчені основи імітаційного моделювання, його роль і місце в практиці оперативної та бойової підготовки військ, а також можливості підготовки та проведення командно-штабних навчань з використанням імітаційного моделювання за стандартами НАТО.

В ході проведення занять акцентувалась увага на використанні можливостей JCATS щодо підтримки прийняття рішень командиром.

Особливістю факультативу є те, що слухачі на практиці змогли перевірити та оцінити прийняті рішення з використанням імітатору конфліктних та тактичних ситуацій JCATS, який наближує умови виконання завдань до реальних, з урахуванням протидії противника в реальному масштабі часу. Позитивним результатом факультативного курсу можна відмітити прийняття офіцерами нестандартних, нешаблонних, самостійних рішень в складній обстановці, що динамічно змінюється.