Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Завершено курс підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників з питань мовного тестування відповідно до вимог стандарту НАТО СТАНАГ 6001

  • >
  • >
  • >
  • Завершено курс підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників з питань мовного тестування відповідно до вимог стандарту НАТО СТАНАГ 6001
23.11.2021

На базі навчально-наукового центру іноземних мов Національного університету оборони України імені Івана Черняховського завершено курс підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників з питань мовного тестування відповідно до вимог стандарту НАТО СТАНАГ 6001 (STANAG 6001 Language Testing Course). П’ятиденне навчання проводилося англійською мовою в режимі онлайн фахівцями наукового центру мовного тестування.

Курс було розроблено відповідно до методичних матеріалів Бюро НАТО з міжнародної мовної координації (BILC), що дозволяє застосування найкращих практик із підготовки фахівців у галузі мовного тестування. Учасники мали унікальну можливість долучитися до онлайн-зустрічі з експертами BILC.

 

Слухачами курсу були науково-педагогічні та наукові працівники підрозділів з мовної підготовки Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Кам’янець-Подільського Національного університету імені Івана Огієнка, Військової академії (м. Одеса), Національного університету “Одеська морська академіяˮ та Національної академії Національної гвардії України.

Під час курсової підготовки слухачі отримали нові знання з питань розроблення мовних тестів та методики проведення мовного тестування з іноземних мов відповідно до стандарту НАТО СТАНАГ 6001.

За результатами тестування та оцінювання роботи випускникам курсу видаватиметься Свідоцтво про підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників з питань мовного тестування відповідно до вимог стандарту НАТО СТАНАГ 6001.

У подальшому заплановано щорічне проведення курсів із залученням не лише наукових та науково-педагогічних працівників підрозділів з мовної підготовки ВВНЗ Міністерства оборони України, а й закладів вищої освіти сектору безпеки та оборони України.