Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Завершено підготовку військовослужбовців Збройних Сил України та інших силових структур на Вищих академічних курсах

  • >
  • >
  • >
  • Завершено підготовку військовослужбовців Збройних Сил України та інших силових структур на Вищих академічних курсах
30.10.2019

29 жовтня 2019 року в Університеті відбувся випуск слухачів Вищих академічних курсів за 2-ма напрямками а саме:

з питань оборонного планування на основі спроможностей;

з питань організації розвідувального забезпечення.

До навчання на курсах були залучені посадові особи структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та видів Збройних Сил України, представники Національної гвардії України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Підвищення кваліфікації слухачів здійснювалось з метою поглиблення теоретичних знань та вдосконалення практичних навичок з питань оборонного планування та ознайомлення їх з модифікованою методологією оцінювання на основі спроможностей; порядку організації і проведення заходів оперативної підготовки органів управління розвідки в інтересах забезпечення національної безпеки і оборони держави, підготовки і ведення операцій.

Слухачі навчились ширше сприймати, аналізувати та подавати інформацію, яка необхідна для підвищення ефективності прийняття відповідних рішень при виконанні функціональних обов’язків за посадою та показали високі результати в навчанні, яким опікувались кращі науково-педагогічні працівники університету.

Приємно, що всі слухачі, які навчалися, визнали курси корисними, відзначили високий рівень організації занять та вказали на необхідність проведення їх в подальшому.

Привітали випускників з успішним закінченням курсів керівництво університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації та науково-педагогічні працівники університету.