Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Завершено підготовку слухачів курсів професійної військової освіти з питань економіки та організації розробки, виробництва, експлуатації, ремонту, утилізації військової техніки і майна

  • >
  • >
  • >
  • Завершено підготовку слухачів курсів професійної військової освіти з питань економіки та організації розробки, виробництва, експлуатації, ремонту, утилізації військової техніки і майна
19.11.2021

У межах заходів освітньої діяльності та відповідно до навчального плану-програми в період з 28 жовтня по 10 листопада 2021 року в університеті проходили курси підвищення кваліфікації із керівним складом і персоналом структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу, військових представництв та ремонтних підприємств  Міністерства оборони України. Навчання слухачів здійснювалося під керівництвом викладацького складу кафедри економіки та фінансового забезпечення інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій.  

У ході підготовки слухачі оновили знання з питань економіки та організації виробництва, ремонту озброєння і військової техніки, ознайомилися з вимогами законодавчих та нормативних документів з питань реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу України, а також опанували нову нормативно-правову базу з управління державним оборонним замовленням у сфері озброєння та військової техніки.

Під час навчання, вперше в рамках курсу, започатковано відпрацювання індивідуальних проєктів на тему “Сучасний стан та стратегія розвитку оборонно-промислового комплексу України, як основного джерела задоволення потреб безпеки та оборони держави. Шляхи розв’язання проблем з урахуванням можливих ризиків”.

У ході захисту проєктів слухачі проаналізували питання реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу України з урахуванням можливих ризиків, загроз та викликів, усвідомили пріоритетні напрямки державної військово-промислової політики. Крім того, учасники курсу продемонстрували свої лідерські якості, навички креативного мислення, вміння відстоювати власні думки, працювати самостійно та в команді.

За результатами оцінювання слухачі показали високий рівень знань та підтвердили набуття компетенцій щодо питань економіки та організації розробки, виробництва, експлуатації, ремонту, утилізації військової техніки і майна. Зазначений досвід демонструє ефективність нових підходів у вищій військовій освіті, орієнтованій на стандарти НАТО.