Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Завершено підготовку слухачів курсів професійної військової освіти та підвищення кваліфікації з питань внутрішнього аудиту

  • >
  • >
  • >
  • Завершено підготовку слухачів курсів професійної військової освіти та підвищення кваліфікації з питань внутрішнього аудиту
21.07.2021

Вперше на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського започатковано курси професійної військової освіти та підвищення кваліфікації з питань внутрішнього аудиту. В період з 07 червня по 16 липня 2021 року, тривав курс з питань внутрішнього аудиту з представниками структурних підрозділів Департаменту внутрішнього аудиту Міністерства оборони України.  

Навчання слухачів здійснювалося науково-педагогічними працівниками кафедри економіки та фінансового забезпечення інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій. У ході навчання слухачі оновили знання з питань організації оборонного та бюджетного планування, поглибили уміння організації і ведення обліку відповідно до вимог діючої нормативно-правової бази набули практичних навичок із впровадження ефективного механізму управління фінансовими та матеріальними ресурсами.

Особливість проведеного курсу полягає у залученні фахівців широкого кола структурних підрозділів Департаменту внутрішнього аудиту Міністерства оборони. Це дало змогу учасникам курсу на семінарських заняттях підняти актуальні питання захисту державних активів від втрат, виробити спільне бачення у розв’язанні нагальних проблем предметної сфери з урахуванням специфіки діяльності кожного структурного підрозділу.