Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Завершено підготовку слухачів курсів професійної військової освіти та підвищення кваліфікації з питань організації фінансового забезпечення потреб Збройних Сил України

  • >
  • >
  • >
  • Завершено підготовку слухачів курсів професійної військової освіти та підвищення кваліфікації з питань організації фінансового забезпечення потреб Збройних Сил України
04.02.2021

В період з 27 січня по 2 лютого 2021 року в університеті тривали курси підвищення кваліфікації із керівним складом і персоналом структурних підрозділів фінансово-економічних органів Міністерства оборони України, Генерального штабу та інших органів військового управління. Навчання слухачів здійснювалося науково-педагогічними працівниками кафедри економіки та фінансового забезпечення інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій.  

Під час навчання слухачі оновили знання з питань організації оборонного та бюджетного планування, поглибили уміння організації і ведення обліку відповідно до вимог діючої нормативно-правової бази, набули практичних навичок із впровадження ефективного механізму управління фінансовими та матеріальними ресурсами, впровадження системи внутрішнього контролю, прогнозування ризиків та попередження фінансових правопорушень.

Основна особливість проведеного курсу полягає у залученні фахівців фінансово-економічних органів широкого кола структурних підрозділів Міністерства оборони України та Збройних Сил України. Це дало змогу учасникам курсу на семінарських заняттях обговорити проблематику ресурсного забезпечення оборонного відомства  та виробити спільне бачення у розв’язанні нагальних проблем предметної сфери з урахуванням специфіки діяльності кожного структурного підрозділу щодо досягнення спільної мети – своєчасного та повне забезпечення потреб оборони.

За результатами підсумкового оцінювання слухачі показали високий рівень теоретичних знань та підтвердили набуття компетенцій щодо питань організації фінансового забезпечення потреб Збройних Сил України.