Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Завершено підготовку слухачів першого Курсу “Стратегічне управління вищого рівня та державної політики” (L-5)

  • >
  • >
  • >
  • Завершено підготовку слухачів першого Курсу “Стратегічне управління вищого рівня та державної політики” (L-5)
05.12.2023

У Національному університеті оборони України відбувся перший випуск Курсу “Стратегічне управління вищого рівня та державної політики” (L-5) для керівного складу структурних підрозділів Міністерство оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, відповідних органів управління інших складових сил оборони, центральних органів виконавчої влади та інших органів державної влади. 

Метою Курсу L5 є надання можливості слухачам краще формувати стратегію реагування на виклики агресивної політики росії, розвиток  спільного бачення сучасного безпекового середовища і створення форуму для генерації нових ідей та обміну ними, а також формування мережі професіоналів у сфері національної безпеки, підвищення здатності керівників краще керувати своїми установами, міністерствами.

Сертифікати випускникам Курсу “Стратегічне управління вищого рівня та державної політики” вручили перший заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов та начальник Національного університету оборони України генерал-полковник Михайло Коваль.

– Не всім випадає така відповідальна місія – бути на захисті країни. Я дякую сьогоднішнім випускникам Курсу L-5 за цю службу, яку ви несете на користь нашої держави, – наголосив секретар РНБО України Олексій Данілов. – Завдяки вам перемога у війні з ворогом буде обов’язково за нами. І вона залежить від нашої єдності, взаємодії та спільних зусиль. А наша витримка і стійкість нині дивує весь світ. Ви, керівники-лідери – потужна сила українського протистояння російській збройній агресії. Я щиро вітаю вас із завершення навчання. Тепер ми з вами ще на один крок ближче до Перемоги.

Перший заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк долучився до привітання випускникам, а також від керівництва оборонного відомства подякував командуванню та професорсько-викладацькому складу Національного університету оборони України за значну роботу з організації та проведення Курсу “Стратегічне управління вищого рівня та державної політики”.

– День завершення навчання слухачів курсу L-5 є знаковим для Національного університету оборони України. Адже саме цим першим випуском ми фактично завершили формування новоствореного підрозділу – Інституту професійної військової освіти “Вишкіл лідерів”, – констатував генерал-полковник Михайло Коваль. – Ми продовжимо вдосконалення та розширення тематики освітньої програми із врахуванням поточної ситуації.  Маємо надію, що на наступний набір на навчання в Національний університет оборони України зможе долучитися ще більше представників складових сектору безпеки і оборони України.

Підготовка на Курсі “Стратегічне управління вищого рівня та державної політики” надала слухачам можливість обмінюватися поглядами під час проведення брифінгів, сесій “питання-відповіді” та роботі в синдикатах. Курс досліджував проблемні питання національної безпеки України, даючи змогу учасникам аналізувати рішення, ухвалені під час відсічі збройній агресії російської федерації проти України, а також напрацювати пропозиції до стратегії реагування на виклики російської агресивної політики.