Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Завершено підготовку військовослужбовців ЗС України на курсі англійської мови за участю інструкторів Військового інституту іноземних мов США

  • >
  • >
  • >
  • Завершено підготовку військовослужбовців ЗС України на курсі англійської мови за участю інструкторів Військового інституту іноземних мов США
13.12.2019

В рамках проекту, який започаткований за сприяння Відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні, на базі університету завершено підготовку офіцерів ЗС України та Національної гвардії України на курсі з вивчення англійської мови.

Привітати офіцерів, слухачів курсу, на урочисту церемонію випуску прибув аташе з питань оборони при Посольстві США в Україні полковник Томас Вофорд у супроводі представників дипломатичної установи.

Протягом двох з половиною місяців заняття з англійської мови проходили на базі навчально-науковому центрі підготовки офіцерів для багатонаціональних штабів НУОУ в сучасних мовних лабораторіях, обладнаних фахівцями зі Сполучених Штатів Америки.

В подібному форматі заняття для офіцерів ЗС України, що були організовані в форматі викладання за системою Американського мовного курсу ALC, здійснювали викладачі-інструктори від мобільної тренувальної групи Військового інституту іноземних мов США (ALCPT) ‒ пані Ліза Лундін та пан Брайн Спенсер.

‒ Навчання на мовному курсі стало корисним досвідом для всіх, хто був причетний до його проведення. Українські військовослужбовці, котрі пройшли мовну підготовку, мали унікальну змогу навчатися та спілкуватися з носіями мови, досвідченими американськими інструкторами, зауважив заступник начальника Національного університету оборони України генерал-майор Сергій Салкуцан. 

Він також наголосив, що проведення курсів стало ще одним свідченням активного сприяння українській армії від оборонного відомства США в питаннях мовної підготовки.

 Збільшення кількості офіцерів, які володіють англійською мовою, підвищує рівень оперативної сумісності України із Сполученими Штатами, а також з іншими країнами-членами НАТО. Ці нові спроможності будуть сприяти їх військовій кар’єрі, полегшать налагодження ними особистих і ділових зв’язків, а також нададуть можливість в подальшому взяти участь в інших освітніх програмах для військовослужбовців, які впроваджуються Сполученими Штатами.

За відгуками офіцерів, навчання проходило у цікавій, динамічній, інтерактивній площині.  Крім того, заняття з носіями мови значно покращили подолання мовного бар’єру,  сприяли формуванню фонетичних та інтонаційних навичок, звички висловлювати свої думки лише англійською.