Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Завершено вступні іспити кандидатів на здобуття оперативно-тактичного рівня підготовки

02.07.2019

Вступна кампанія (на здобуття оперативно-тактичного рівня підготовки), як і торік, була розділена на декілька етапів. Запровадження електронної платформи дистанційного навчання дозволило значно скоротити час іспитів. Викликано це великою кількістю бажаючих навчатись у провідному військовому навчальному закладі, конкурс на деякі спеціальності був досить високий.

У навчальному центрі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського офіцери-вступники командно-штабного інституту застосування військ (сил), інституту авіації та протиповітряної оборони, інституту оперативного забезпечення та логістики, гуманітарного інституту, інституту інформаційних технологій складали іспити з оцінки професійного рівня, знання іноземної мови, рівня фізичної підготовленості, пройшли психологічний відбір та медичний огляд.

Завершенням останнього етапу вступу стало вручення довідок про успішне складання вступних іспитів майбутнім слухачам. В урочистій обстановці на стройовому плацу навчального центру університету довідки вручали: заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан, начальник інституту оперативного забезпечення та логістики полковник Олександр Мацько, начальник інституту авіації та протиповітряної оборони полковник Віталій Тюрін та начальник навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій полковник Олександр Петрачков.

З успішним складанням іспитів кандидатів на навчання привітав заступник начальника університету з морально-психологічного забезпечення генерал-майор Сергій Поздишев.