Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Визначено переможців змагання з шахів серед структурних підрозділів університету

19.11.2021

З 16 по 18 листопада 2021 року у шаховому клубі університету проведено змагання з шахів серед постійного та змінного складу.

У турнірі взяли участь 6 команд, серед яких збірні інституту державного військового управління, командно-штабного інституту застосування військ (сил), інституту авіації та протиповітряної оборони, інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій, гуманітарного інституту, а також центру воєнно-стратегічних досліджень.

Головною метою проведення змагань стала популяризація шахової гри серед військовослужбовців та працівників Збройних Сил України і формування збірної команди університету з шахів.

Турнір проводився відповідно до «Правил шахової гри ФІДЕ»за круговою системою з контролем часу 30 хвилин на партію для кожного учасника.

За дотриманням правил під час змагань уважно слідкували судді турніру – старший викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій підполковник Геннадій Галашевський та начальник шахового клубу університету, заступник начальника кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) гуманітарного інституту полковник Сергій Василенко.

За результатами змагань у особистому заліку завоював І місце і став чемпіоном університету професор кафедри зв’язку та автоматизованих систем управління інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій полковник Дмитро Шевченко. ІІ місце посів слухач гуманітарного інституту майор Андрій Гресько. Почесне ІІІ місце виборов доцент кафедри радіотехнічних та спеціальних військ інституту авіації та протиповітряної оборонипрацівник Збройних Сил України Геннадій Мильников.

У командному заліку перемогу здобула команда інституту авіації та протиповітряної оборони, срібним призером стала команда гуманітарного інституту,  а почесну бронзу отрималакомандаінституту державного військового управління.

Вітаємо спортсменів з перемогою!