Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Завершено змагання зі стрітболу та міні-футболу серед інститутів університету

13.10.2021

У період з 05 по 12 жовтня у рамках щорічної спартакіади проводилися змагання зі стрітболу та міні-футболу серед збірних команд інститутів університету.

Змагання проходили у доволі дружній, проте по-спортивному запеклій атмосфері. Спортсмени продемонстрували згуртованість військових колективів, майстерність, прагнення до перемоги, добрі фізичні та психологічні якості. Потрапити до збірної – справжня честь для слухачів, тож кожен докладає максимум зусиль аби гідно представити свій інститут та вибороти чемпіонство.

Серед видів спорту, у яких змагаються спортсмени університету в рамках спартакіади, є й стрітбол. Ця гра  з'явилася у США в 1950-х роках, а в Україну вона прийшла у 1995 році. Стрітбол походить від баскетболу, проте має деякі зміни у правилах – на полі троє гравців, а зона гри у половину баскетбольного ігрового поля, при цьому команда перед забиванням м'яча в кільце мусить “вивести” його за триочкову лінію.

За результатами змагань зі стрітболу золоту нагороду здобула команда Інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій. Срібним призером стала команда Інституту авіації та протиповітряної оборони. Почесну бронзу виборола команда Командно-штабного інституту застосування військ (сил).

На футбольній арені вирували справжні баталії, йшла боротьба за кожен клаптик поля, гравці відчайдушно викладались на всі 100%, демонструючи своє вміння у володінні м’ячем та командній грі. Незважаючи на запекле спортивне протистояння під час матчів, між спортсменами панувала дружня атмосфера та взаємоповага.

У результаті наполегливої боротьби омріяний трофей та перемогу в турнірі здобула команда Інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій. Друге місце посіла команда Командно-штабного інституту застосування військ (сил). Третє місце виборола команда Інституту авіації та протиповітряної оборони.

Вітаємо команди з перемогою!

Життя - це рух, рух - це спорт!