Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Завершила роботу екзаменаційна комісія з атестації слухачів випускного курсу

12.06.2019

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського під керівництвом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковника Сергія Попка відбулось підсумкове засідання екзаменаційної комісії з атестації слухачів випускного курсу денної форми навчання (набору 2017 року) та заочної форми навчання (набору 2016 року) оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів підготовки.

Під час атестації слухачів працювало 83 екзаменаційних підкомісій. До складання комплексного екзамену та захисту магістерських робіт в 2019 році було допущено 652 слухача, з яких 633 офіцера Збройних Сил України, 18 офіцерів інших військових формувань (Національна гвардія України, Державне підприємство повітряного руху України, Державна спеціальна служба транспорту України, Державне космічне агенство, Служба безпеки України), а також 1 офіцер Китайської Народної Республіки. Усі вони в повному обсязі виконали навчальний план підготовки військових фахівців за відповідною спеціальністю.

За результатами складання екзаменів та захисту магістерських робіт всі випускники позитивно пройшли атестацію.

33 випускники університету показали результати відмінного навчання, з яких: 12 офіцерів здобули диплом з відзнакою та золоту медаль “За високі досягнення у навчанні” та 21 слухач ‒ диплом з відзнакою.

Голова екзаменаційної комісії зазначив, що атестація слухачів пройшла в позитивній атмосфері, робота була організовано виважено, й це сприяло тому, що офіцери змогли продемонструвати свій реальний рівень теоретичних знань та практичних умінь в ході випускних випробувань.

‒ Хочу наголосити, що задоволений рівнем підготовки цьогорічних випускників університету. Особисто переконався, що вже за пару днів до підрозділів Збройних Сил, органів військового управління, зокрема й Сухопутних військ, повернуться висококваліфіковані офіцерські кадри. Тому висловлюю вдячність керівництву навчального закладу та науково-педагогічним працівникам за кропітку роботу з їх підготовки, ‒ констатував генерал-полковник Сергій Попко.

Дипломи магістрів слухачам вручатимуть 14 червня під час урочистої церемонії випуску за участю керівництва Міністерства оборони та командування Генерального штабу Збройних сил України.