Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Завершився факультативний курс «військове лідерство» зі слухачами командно-штабного інституту застосування військ (сил)

  • >
  • >
  • >
  • Завершився факультативний курс «військове лідерство» зі слухачами командно-штабного інституту застосування військ (сил)
30.03.2019

В період з 26 по 28 березня 2019 року зі слухачами командно-штабного інституту застосування військ (сил) було проведено факультативний курс“Військове лідерство”.

Метою даного заходубуло поглиблення цілісного розуміння військового лідерства як провідного чинника професіоналізації сучасного військового керівника та розкриття його розвивального потенціалу.

Під час обговорювання жваву дискусію викликали  питання визначення ролі лідерства у розв’язанні проблем військової практики, етики і лідерства та місій командування.

В ході проведення курсу слухачі зустрілися з військовослужбовцем збройних сил США, офіцером групи радників з доктрини та підготовки майором Девідом Б. Россом, який розкрив принципи лідерства та визначив критерії ефективного керівництва, котрими керуються у своїй військово-професійній діяльності американські військовослужбовці.

Також офіцери мали змогу поспілкуватися із Героєм України Григорієм Омельченком, лейтмотивом виступу якого стало гасло:  “Від мене в житті залежить все!” У своїй розмові зі слухачами курсів військового лідерства Григорій Омельченко наголосив: “У вашому житті завжди буде вибір, ви творці сучасної історії України, пам’ятайте про це!”

За результатами обговорення слухачі дійшли висновку, що сучасний офіцер-лідер – це відповідальний, ефективний військовий керівник, здатний організувати діяльність військової частини, вести за собою підлеглих та забезпечити виконання поставлених завдань завдяки власним знанням, досвіду, вмінням та навичкам, постійній роботі по вдосконаленню лідерських якостей.